تبلیغات
 افشاگری !!!! - MLMIA چیست؟
 
افشاگری !!!!
                                                        
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
شنبه 8 خرداد 1389 :: نویسنده : محمد
Multi Level Marketing International Associat - MLMIA 
 به معنای انجمن جهانی بازاریابان چند سطحی می باشد.
 این انجمن کاملا خصوصی است و به هیچ سازمان و یا ارگانی اعم از محلی یا بین المللی مربوط نمی شود.و صرفا به منظور حمایت اشخاص حقیقی و حقوقی که در کار بازرایابی شبکه ای فعالیت دارند تشکیل شده.
 موسس این انجمن خانم دریس وود خود 40 سال سابقه فعالیت در این کا ر را دارد.
 عضویت در این انجمن به 3 دسته تقسیم می شود:
 1- شرکتهایی که محصولات خود را از طریق افراد و پورسانت دهی به فروش می رسانند.
 2- شرکتهایی که کار پشتیبانی و فراهم نمودن محصولات نتورک مارکتینگ را به عهده داردند
 3- توزیع کننده گانی که به فروش و جلب مشتری برای شرکت ها مشغول هستند.
 لازم به ذکر است که عضویت در این انجمن هیچ شرط خاصی لازم ندارد و هر فرد و شرکتی که فرم آن را پر کند و مبلغ مورد درخواست را بپردازد عضو آن می شود. این انجمن هیچ گواهی نامه و یا تاییدیه ای مبنی بر اینکه فلان شرکت صلاحیت کار نتورک را دارد و یا نتورک واقعی است صادر نمی کند و از دید این انجمن هر شرکتی که مبلغ را بپردازد و عضو آن شود به رسمیت شناخته می شود.
 ممکن است که بعضی دوستان این گفته ما را از روی غرض ورزی و یک سویه نگری بپندارند ولی جهت اطمینان آنها عرض می کنم که کافیست مبلغ مورد نیاز برای ثبت شرکت در این سازمان را به ما بدهید تا شرکتی کاملا ساختگی که کارش هم صرفا هرمیست را در این سازمان به ثبت رسانیم.
 این هم نمونه فرم ثبت نام شرکت:
 http://img.exigo.com/public/295/websites/1/images/CorporateApp.pdf
 نمونه فرم ثبت نام اعضای عادی یا توزیع کنندگان:
http://img.exigo.com/public/295/websites/1/images/MLMIADistributorApplicationAug2003.pdf
 کسانی که سنگ این سازمان را به سینه می زنند بیشتر بر روی اصول اخلاقی و یا مرامنامه آن تاکید می کنند که بهتر است خودمان را گول نزنیم. تمامی این اصول اخلاقی در هر شرکت هرمی و غیر هرمی یافت می شود که در نگاه اول به نظر می رسد که این شرکت چقدر به فکر اعضا و دیگر مردم است ولی با کمی تامل بر روی یک یک این اصول به این نتیجه می رسیم که بزرگترین منفعت رعایت این اصول باز به سر دسته ها و در راس آن به خود شرکت بر می گردد.
  همان طور که قبلا ذکر شد، این انجمن کاملاخصوصی می باشد و سیاستهای آن کاملا سلیقه ایست. و حتی سازمانهای جهانی مانند سازمان تجارت جهانی این انجمن را به رسمیت نمی شناسند و هیچ امتیازی برای شرکتها و اعضای آن قائل نمی شوند.
این مطلب صرفا جهت آشنایی دوستان و آن دسته از عزیزانیست که عضویت در این انجمن را دلیلی بر موجه بودن شرکتهای مطبوعشان می دانند.

 

با بررسی شركت های عضو دیده شده كه فقط دو (Mega Holdings & Alliance in Motion Global) شركت از آرم MLMIA در وبسایت خود استفاده نموده اند كه Alliance in Motion Global در توضیح MIMIA اینطور نوشته اند:

Network Marketing Association
The Multi-Level Marketing International Association (MLMIA), is "The Association for Network Marketing - Worldwide." A professionally managed not for profit trade organization, it is strongly committed to the advancement of the rapidly growing Network Marketing industry.

منبع: http://www.aimglobalinc.com/usa/about.html

 

 

با بررسی شرایط عضویت دیده میشود كه همه بندهای آن روی مرام نامه اخلاقی و پیشرفت تاكید دارد و تنها یك بند به ملزم بودن به قوانین این صنعت مربوط میشود كه آن هم شركت را ملزم به شناخت قوانین و تلاش برای اطاعت از قوانین میكند.

CODE OF ETHICS

The MLMIA pledges the highest ethical standards in the Network Marketing industry for itself and its members.

While building my business for profit, I will make the Golden Rule my ethic so those around me may also grow and profit.

While seeking rewarding methods for my Network Marketing career, I will employ techniques and strategies that reflect positively on the MLM industry, my company and me.

I will familiarize myself with the laws of my industry, the rules and regulations of my company, and strive to obey them in spirit and in letter and I will endeavor to comply with all the laws of the land.

I will endeavor to fulfill all commitments I make.

To the best of my ability, I will provide training and encouragement to those with whom I work.

While conveying my business opportunity to prospects in the best possible manner, I will accurately reflect earning potential.

While advising my Distributors to carry an amount of product inventory appropriate to their near future needs, I will advise and encourage buying only realistic amounts.

Should a disagreement arise, I will make every effort to settle it in spirit of cordiality and fairness to all.

While recognizing other companies as competitors, I will maintain a loyalty to the MLM industry as a whole by demonstrating a professional and friendly attitude toward the competitive companies and Distributors whose paths cross mine.

When considering purchases, I will attempt to purchase at retail from another MLM/Network Marketing company.

نوع مطلب :
برچسب ها :